KURUMSAL

Hakkımızda

Firmamız maliyet ve süre konularında kesin ve net çözümler ortaya koyarak konularında uzman, profesyonel kadrolarla yasal düzenlemelere ve şartnamelere uygun, kaliteli hizmet sunmak amacıyla kurulmuştur. Yasa ve mevzuat hükümlerinin yerine getirilmesi Erenkar İnşaat’ ın kalite yönetim sisteminin önemli bir parçasıdır. Bu kriterlerimiz tüm süreçlerimizde sürekli gelişmeyi hedef alan yönetim anlayışımızın etkin uygulanmasıyla gerçekleşecektir. Dürüstlük ve güven prensiplerimiz doğrultusunda konularında iyi yetişmiş, deneyimli, birikimli uzman ekiplerle üretimde, yapımda, montajda ve iş yönetiminde kaliteyi ön plana almak ve taahhüdümüzdeki işleri sözleşme ve şartnamelerine uygun olarak zamanında tamamlayarak faaliyetlerimizin sürekliliğini sağlamaktır.

Misyon

Taahhüt kuruluşu olarak, çağdaş teknolojiye egemen müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru belirleyerek, kalite ve teknik gerekliliklerden taviz vermeden,  müşteriyi ilave ve gereksiz maliyetlerden koruyarak,  optimum sürede, minimum maliyetlerde, hedeflenen kalitede,  başarılı projeler ortaya konulabileceğini kanıtlamaktır.

Vizyon

Estetik ve fonksiyonel açıdan en iyi çözümlerle farklı tasarımlar oluşturarak ,kaliteden ödün vermeden müşteri beklentilerinin üstüne çıkmak.

Kalite Politikamız

Sürekli geliştirme ve iyileştirme politikasını benimseyerek çalışanlarına gerekli programlarını hazırlayarak  sunmak, müşteri her zaman haklıdır prensibinden yola çıkarak müşteri memnuniyetini en üst seviyelere çıkartmak ve iş güvenliğinden ödün vermeden son teknolojiyi takip edip üretime yansıtmak.